Solante Pigmenta (Lekeli ciltler için)

Lekeli ciltlerin kullanabileceği güneş kremidir. Solante Pigmenta hem lekeleri giderir hem de yeni leke oluşumunu engeller.

brosür

uruns

uruns-anaphase

Bir güneş kremi kullanılacağı zaman mutlaka belli ölçülere göre ve kurallara göre alınmalıdır. Eğer dikkat edilmez ise hiçbir işe yaramadığı gibi aksine bir de ciltte bazı sorunları birlikte getirebilir. Mesela bir güneş kremi alınacağı zaman 25, 50 ve 75 gibi ölçeklerin hangisi sizin için uygunsa ve sizin cildinizin bronzlaşmasında ve bronzlaşma sonrasında zarar görmemesini sağlıyor ise o ürün seçilmelidir. Aksi takdir de genellikle bu türden bir problem ile karşılaşan insan bronzlaşmak isterken aslında ciddi de sorunlara yol açar. Ancak eğer güneş kremi alınırken dikkat edilir ve mesela Solante pigmenta SPF 50 kullanılması en doğrusudur.

Bazı güneş kremleri sürüldükten sonra güneşlendiği zaman yanmayı bir dereceye kadar önler ancak süresi ve etkisi çabuk geçtiğinden kullanıcılarda bunu anlayamaz ve farkında olmadan yanarlar. Ancak bilindiği gibi bir bronzlaşma da yanmak değil biraz esmerleşmek gerekir yani yanında zaten güneşin hiçbir etkisi kalmaz. Hatta ha cilt daha kötü bir yapı alır. Dikkat edilir ve Solante pigmenta ürünlerinden biri kullanılır ise o zaman bu tür bir sorun ile karşılaşılmaz. Çünkü bu ürünün etkisi daha uzun sürdüğünden saatlerce güneşin altında durulsa bile cilt bundan herhangi bir zarar görmez.

Yukarıda da belirtilenlerin dışında zaten bir yere tatile giderken özellikle de deniz ve güneş turizmi tercih ediliyor ise Solante pigmenta güneş kremi yanımıza almalıyız. Aksi bir durumda sürekli olarak sorun yaşanabilir. Bu sorunlar illa ki anında etki edecek ve görülecek sorunlarda olmaya bilir. Güneş kremi güneşten gelen zararlı ışınları engellediğinden eğer krem bu işlevini terine getirmiyor ise güneşten vücuda zararlı ışınlar girer ve buda ileride sağlık sorunları doğurur.

Solante Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.