Solante Pigmenta Losyon

Solante Pigmenta Losyon

Solante Pigmenta Losyon

Solante Pigmenta ile güneş ışınlarının zararlı etkilerine son verin. İçeriğindeki, etkisi dermatologlar tarafından kanıtlanmış maddeler ile cildinizin güneş ışınlarından korunması için en etkili çözümü kaçırmayın. Güneş ışınlarının ve güneş yanıklarının sebep olduğu cilt problemleriyle uğraşmak zorunda değilsiniz. En değerli giysiniz olan cildinize gelecek hasarları, Solante Pigmenta güneş koruyucu losyon ile onarabilirsiniz. Ayrıca cilt lekeleri için de bu losyonu kullanarak istediğiniz pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz.

Güneşe karşı hassasiyeti nedeniyle güneşe çıkmaya korkanlar ve cildindeki koyu lekelerden şikayetçi olan bayanlar için özel olarak üretilen formül sayesinde, artık siz de güneşin keyfini sonuna kadar sürebileceksiniz. Ciltteki koyu lekelerin bir numaralı etkeni şüphesiz zararlı güneş ışınlarıdır. Solante Pigmenta ile daha önceden oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmanız da mümkün. Ayrıca baş etkeni güneş olan cilt kanserini önlemek amacıyla da bu ürünü kullanmanız tavsiye ediliyor. Unutmamalı ki güneşin zararlı ışınları, cilt üzerindeki etkisini zaman zaman cilt kanseri olarak da gösterebiliyor.

Solante Pigmenta, etkisi dermatologlarca kanıtlanmış Uvinul A +, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin-6, E Vitamini, Üzüm Çekirdeği ekstresi,Cassia alata, Gliserin ve Pantenol maddelerini içerir. Yağsız ve suya dayanıklı formülü sayesinde cildinize herhangi bir yan etkisi de bulunmayan bu ürün, renklendirici ve parfüm içermemektedir. Aynı zamanda alerji problemi olanlar düşünülerek, Hipoalerjenik olarak üretilmiştir.

Güneş ışınlarına maruz kalmadan beş dakika önce cildinize Solante Pigmenta güneş koruyucu losyon uygulamanız, güneşten korunmanız için yeterlidir. Gün içinde cildinizin durumuna göre ürünün kullanımını yenilemeniz tavsiye ediliyor. Solante Pigmenta güneş koruyucu losyonu ve diğer güneş koruyucu ürünleri, uygun fiyat garantisi ve taksit seçenekleri ile Narecza.com adresinden satın alabilirsiniz.

Solante Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.