Solante Güneş Kremi

solante

gunekremi

Solante güneş kremi ile güneşin zararlı ışınlarından tamamen korunacaksınız. İçeriğindeki etkisi dermatologlarca kanıtlanmış bu ürünü kullandığınızda, başka herhangi bir güneş koruyucu ürüne ihtiyacınız olmayacak. Güneşin yakıcı, kızartıcı ve cildinizde lekelere sebep olabilecek her tür ışınını absorbe eden Solante güneş kremi ile siz de tatilinizin keyfini çıkarabileceksiniz. Böylelikle erken yaşlanmanın belirtilerini ve cilt hasarlarını da engellemiş olacaksınız.

Güneşin zararlı ışınlarının en kötü etkilerinden biri de şüphesiz cilt kanseri tehlikesidir. Cilt kanserinden ve güneşe bağlı olarak ortaya çıkan diğer cilt hastalıklarından korunmak için,  Solante güneş kremini tercih edebilirsiniz. İçeriğinde yer alan ve etkisi kanıtlanmış, Uvinul A +,  Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin-6, E Vitamini, Üzüm Çekirdeği ekstresi, Cassia alata, Gliserin ve Pantenol ile sadece güneşten korunmaya değil, cilt bakımınıza da fayda sağlar. Cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırarak, cilt lekelerinin ve cilt kuruluğunun geçmesine de yardımcı olur.

Solante güneş kremi, yağ içermediğinden cildinizdeki yağ dengesini asla bozmaz. Ayrıca suya dayanıklı yapısı sayesinde tatiliniz için de son derece uygundur. Renklendirici ve parfüm içermeyen Solante güneş kremi, alerji problemi olanlar da düşünülerek hipoalerjenik bir yapıya sahiptir.  Hassas, yağlı ve karma cilt yapıları için uyumlu olan bu krem ile siz de güneşin keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Hem güneşin zararlı ışınlarından korunmak için hem de cilt problemlerinizle mücadelede yardımcı olması için Solante güneş kremini tavsiye ediyoruz.

Güneş hassasiyeti olanlar, sağlıklı ve güzel bronzlaşmak isteyenler ve ekonomik bir güneş korucuyu satın almak almak isteyenlere tavsiyemiz var! Solante güneş kremini ve diğer güneş koruyucu ürünleri, uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleri ile Narecza.com adresinden satın alabilirsiniz.

 

Solante Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.